POZNÁMKY

03.07.2017

Základná cena prestavbovej zostavy sa vzhľadom k cenám kompletných e-bikov môže javiť ako výrazne nižšia, ale pre veľa záujemcom bude aj tak predstavovať pomerne veľký zásah do svojho už aj tak dosť napätého rozpočtu.

Napriek tomu, že sa jedná o najlacnejší spôsob získania motorizovaného dopravného prostriedku, je stále jeho cena pre veľa ľudí (žijúcich napr. iba zo svojho dôchodku) na hranici alebo aj za hranicou ich možností. V poslednej dobe sa objavilo viacero ponúk poskytujúcich výhodnú formu pôžičky, ktorá už nepredst...

26.05.2017

V polovici mája t.r. sme sa s manželkou zúčastnili cyklozájazdu okolo Bodamského jazera (ktorý týmto aj vrele doporučujeme). Jedná sa o rôzne formy profilu terénu, takže sa nám zdalo, že môžu byť vhodnou pomôckou pri určovaní takej neurčitej veličiny, akou je napr. dojazd e-biku. Aj keď nemáme úplne najhoršie bicykle (KTM a Merida), rozhodli sme sa , že ich vzhľadom k našej len veľmi priemernej kondícii doplníme o zostavy s najmenej výkonnými 250W motormi, aby sme to s tou "energetickou výpomocou" až tak nepreháňali.

Celý z...

23.03.2017

Asi sa nejedná o najvhodnejší názov, ale celkom vystihuje zmenu, ktorá nastala v konštrukcii regulátorov otáčok elektromotorov, používaných v e-bikoch.  Vychádzajúc z angličtiny sa tiež často používa označenie Sine Wave (niekedy tiež Sine-Wave alebo jednoducho SW). Prenášaný výkon z batérie sa mení z obdĺžnikového na sínusový. Je asi všeobecne známe, že každý frekvenčný priebeh  okrem čistej sínusovky v sebe nesie rôzny počet tzv. harmonických (vyšších násobkov) frekvencií, ktoré sa navonok prejavujú aj vo vyššej akusticke...

08.09.2016

Prestavbou bicyklov na elektrobicykle sa zaoberáme tretím rokom. Ponuka i technika sa stále vyvíja a my sa jej snažíme prispôsobiť.  Záujem sa dnes uberá skôr smerom k motorom umiestneným v strede bicykla, ktoré však majú nevýhodu vo výrazne vyššej cene. Zároveň sa rozširuje aj ponuka batérií, pričom sa ponúkajú aj batérie s kapacitou až 20Ah v prevedení typu delfín!  Zároveň sa používajú aj batérie s umiestnením do brašne e-biku, ktoré sú praktické a s nižšou váhou.

Z desiatok už realizovaných prestavieb by sme vám ra...

27.06.2016

RX

Je lepšie raz vidieť ako veľa krát počuť, alebo je lepšie raz si priamo odskúšať, ako veľakrát o tom čítať?      

Je to na vás! 

Stačí prísť k nám a my vám poskytneme na odskúšanie E-biky, ktoré obsahujú nami ponúkané prestavbové zostavy. Sami pritom zistíte, aká zostava a s akým výkonom vám vyhovuje, prípadne či ju chcete rozšíriť o ďalšie doplnkové časti.

Zavolajte nám alebo len pošlite mail a my vám ponúkneme optimálne riešenie pre vás...

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now