top of page

My vám pomôžeme pomôcť

     Aj keď sa na internete prezentujú rôzne informácie o prvenstve,

     či jedinečnosti  realizácie pomoci zvieracím útulkom na Slovensku,

     je potrebné upresniť, že Paf.sk vznikol ako prvý dobročinný E-shop

               pre pomoc útulkom. Cieľom e-shopu bola od začiatku priama

               pomoc bez potreby iného sprostredkovateľa.

 

Krmivo sa na základe voľby príslušného darcu, priamo posiela zvolenému útulku, vybranému podľa jeho miesta. Výhodou e-shopu je aj skutočnosť, že dopravné náklady za krmivo zasielané útulkom sú plne hradené dodávateľom!

Je nám ľúto, že pred rokom musel svoju činnosť ukončiť náš druhý partner, ktorý nás sprevádzal od začiatku projektu Psie Vianoce (Granulky pre útulky).

Našou prioritou bola od začiatku snaha poskytnúť darcom  možnosť darovať krmivo (v našom prípade najmä granule) vo vysokej kvalite, ale zároveň aj v čo najväčšom množstve. Je zrejmé, že v prípade domáceho štvornohého miláčika nie sú vaše finančné zdroje obmedzené, ale ukázalo sa, že iné je to v prípade daru. Ako sme už spomenuli v inej časti, kvalita krmiva musí plne vyhovovať požiadavkám útulkov. Hľadali sme výber, kde je pomer cena / hmotnosť v prípade našej voľby optimálna.

Samozrejme je na darcovi, od koho a v akom množstve ponúkne útulkom krmivo,  ale  náš výber je daný dobrou skúsenosťou a napokon aj dlhoročnou spoluprácou, v ktorej by sme radi pokračovali.

V každom prípade vám ďakujeme za ochotu a za dobré srdce. Lebo to je základom každého šťastného života, ku ktorému napokon vedia výraznou mierou prispieť aj vaši štvornohí priatelia. Tak nech sa vám a im spoločne darí! 

Môžte samozrejme pomôcť aj prostredníctvom portálu TU:
Môžte samozrejme pomôcť aj prostredníctvom portálu TU:
bottom of page