Stretnutie " U taliana"

October 5, 2017

Stretnutie z 25.9.  "U taliana" (čiže na rovnakom mieste ako sa uskutočnilo stretnutie dňa 15. mája), bolo v mierne komornom tóne, lebo sa ho zúčastnilo iba 8 (slovom osem) spolužiakov. Je to škoda, lebo po polroku, obsahujúcom aj bohaté letné prázdniny je určite stále veľa tém, ktoré sa dajú zmysluplne prediskutovať. Samozrejme, že tu výrazne rezonovala téma prechodu do nového obdobia predpokladaného väčšieho kľudu, výhode väčšieho časového rozmedzia pre seba samého, alebo aj konečne prístupu k témam, na ktoré nebol priestor v období neustáleho delenia času medzi prácou a domovom.

Niekomu z nás bude tento zhon určite chýbať, niekto je rád, že sa ho už zbavil.

Tak to býva, keď je "mladosť v nedohľadne a do penzie sme už vkročili, ani sme sa nenazdali". Ale stále platí - sme takí , ako sa cítime.  Bohužiaľ s tým cítením je to dnes trochu problematickejšie, čo naznačili aj témy rozhovorov - už sa viac spomínajú choroby, o ktorých sme toť - iba pred niekoľkými rokmi ani slovom nezavadili a keď tak s chápajúcim výrazom tváre s tým, že sa jednalo o úplne niekoho iného.

A koťuha jedna, zrazu to akosi postihlo aj nás. Nuž , aspoň sa máme s čím teraz pasovať. A som si istý, že táto téma nás neobíde ani na našom budúcom stretnutí, o ktorom sa určite včas dozviete...

R8

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Základné info

Stretnutie v Pizérii da Cono

May 15, 2017

1/1
Please reload

Čo je nové...
Please reload

Archív
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now