Tlačiarne FARGO-HID

Od roku 1997 zastupujeme na slovenskom trhu americkú firmu FARGO, dnes už pod hlavičkou firmy HID, ktorá  je  významným

svetovým výrobcom tlačiarní na potlač plastových kariet. Ich široká paleta zahŕňa tlačiarne pre monochromatickú i farebnú potlač s možnosťou jej doplnenia o povrchovú lamináciu, vrátane špeciálnej ochrany doplnkovým hologramom.

Záručná lehota na tlačiarne je štandardne 3 roky.

K obom typom  tlačiarní dodávame plný sortiment spotrebného materiálu. Vykonávame aj záručný a pozáručný servis tlačiarní.

 

HDP6600m.jpg
 Plastové karty a systémy

 

Ponúkame plastové karty biele i farebné, hrúbky 0,76 mm, 0,50  alebo 0,25 mm.

Karty  sa  dodávajú  aj  s magnetickou páskou, ako aj

integrovaným pamäťovým čipom. Nechýbajú ani bezkontaktné karty eMMarin s  identifikačným kódom alebo karty MIFARE s ID kódom i internou pamäťou, chránenou špeciálnym kódovaním.

Realizujeme aj potlač kariet všetkých typov - v malých množstvách aj " na počkanie".

V ponuke máme aj kvalitné čítačky všetkých typov kariet  ako aj jednoduchý a lacný vernostný  a prístupový systém

Elektrobicykle                                         

Prestavba bicyklov na e-biky a nové aplikácie elektropohonu

Elektrobicykle výrazne rozširujú náš jazdný dosah a znižujú námahu pri jazde terénom.

Dnešné motory s nižším výkonom nepredstavujú pre bicykel resp. bežnú jazdu výraznú hmotnostnú záťaž a ak treba, tak zdroj energie - batéria sa dá vybrať a jazdiť bez nej. A práve kapacita batérie je tým parametrom, ktorý rozhoduje o vašom dojazde. U bicykla sa na rozdiel od elektroskútra nepredpokladá, že sa budeme iba voziť bez minimálnej námahy. Dnešné batérie už majú dojazd "s príšľapom" od 50km vyššie, takže tento parameter je určite dostatočný pre väčšinu užívateľov bikov. Existuje aj možnosť realizácie elektrobicyklov, ktoré sa dajú zostaviť "na mieru" , čiže presne podľa technických i estetických požiadaviek zákazníka. V tejto oblasti ponúkame v podstate neobmedzený rozsah výkonov motora i spôsobov jeho umiestnenia, vrátane širokej palety jeho rôznych doplnkov.

V oblasti aplikácie elektropohonu sme už pokročili v stavbe doplnkov do invalidných vozíkov (typ EIVO) alebo v úprave kolobežiek na elektrokolobežky a s mechanickým doplnkom aj na ich nákladné verzie (typ ENAS), vrátane prídavných vozíkov.

V oblasti batérií ponúkame aj vlastný variant-ako samostatný blok alebo typ "Delfín"...

Náš kontakt

 

0905 - 648 233

Adresa:   INCA

Poniklecova 1B,

84107 Bratislava

​​

 

 

 

inca@inca.sk

AKCIA !!!

Elektrická Trojkolka

                               Elektrická trojkolka je        

                               zostavou klasickej kolobežky

                               s nafukovacími kolesami a

                               doplnkového mechanizmu,

                               ktorý  obsahuje pevné mechanické uchytenie dvoch nafukovacích kolies o veľkosti 10" na rám vozíka i blok uchytenia napájacej batérie. Motor je umiestnený v prednom 20" kolese a riadiaci regulátor je v nosnom ráme pri kolese. Kompletná elektronika, je navzájom prepojená aj s riadiacou jednotkou pomocou štyroch  konektorov.

Batérie sú samostatne umiestnené v úložnej časti za sedadlom a môžu byť olovené alebo Lítium-Ionové. Výhodou je aj dobrá cena...

3kolSR1web0.jpg
LED Displeje

LED displeje s modulmi a úpravou do interiéru alebo exteriéru

LED displeje pozostávajú z LED modulov, ktoré obsahujú matricu LED diód. Táto matrica je najčastejšie používaná v module 32x16 LED, pričom vzdialenosť medzi diódami je 1cm. V základnej aplikácii používame 2 x 3 moduly, takže rozmer aktívnej časti displeja je 96 x 32 cm a celkový rozmer 100 x 36 cm. Vzhľadom na svietivosť diód, ktorá sa pri jednofarebnom displeji blíži úrovni 5000 cd, je pri výške znaku cca 30cm možnosť pozorovať text až na vzdialenosť stovky metrov. V prípade reklamného textu je vhodnejšie použitie monochromatických modulov (v červenej, zelenej, ale aj modrej, bielej, či žltej farbe.). V prípade použitia grafiky sa využívajú tzv. full color moduly. Ich svietivosť je však nižšia. Uvedené LED displeje sú pri optimálnom rozmere i hmotnosti vhodné pre menšie i stredné prevádzky a to pre vonkajšie i vnútorné použitie. Displeje majú veľmi veľkú internú pamäť. K osobnému počítaču sa pri programovaní pripájajú cez sériový resp. USB port. 

Program pre zadávanie textu alebo grafiky do našich displejov je bezplatný!

Naše referencie
VW.jpg
KIA.jpg
LBA.jpg
BONUL.jpg
ASP.jpg
EMM.jpg