top of page
Tlačiarne FARGO-HID
 Plastové karty a systémy

 

Od roku 1997 zastupujeme na slovenskom trhu americkú firmu FARGO, dnes už pod hlavičkou firmy HID, ktorá  je  významným

svetovým výrobcom tlačiarní na potlač plastových kariet. Ich široká paleta zahŕňa tlačiarne pre monochromatickú i farebnú potlač s možnosťou jej doplnenia o povrchovú lamináciu, vrátane špeciálnej ochrany doplnkovým hologramom.

Záručná lehota na tlačiarne je štandardne 3 roky.

K obom typom  tlačiarní dodávame plný sortiment spotrebného materiálu. Vykonávame aj záručný a pozáručný servis tlačiarní.

 

Ponúkame plastové karty biele i farebné, hrúbky 0,76 mm, 0,50  alebo 0,25 mm.

                            Karty  sa  dodávajú  aj  s magnetickou páskou, ako aj integrovaným pamäťovým čipom. Nechýbajú ani bezkontaktné karty eMMarin s  identifikačným kódom alebo karty MIFARE s ID kódom i internou pamäťou, chránenou špeciálnym kódovaním.

Realizujeme aj potlač kariet všetkých typov - v malých množstvách aj " na počkanie".

V ponuke máme aj kvalitné čítačky všetkých typov kariet  ako aj jednoduchý a lacný vernostný  a prístupový systém

LED Displeje

LED displeje s modulmi a úpravou do interiéru alebo exteriéru

LED displeje pozostávajú z LED modulov, ktoré obsahujú matricu LED diód. Táto matrica je najčastejšie používaná v module 32x16 LED, pričom vzdialenosť medzi diódami je 1cm. V základnej aplikácii používame 2 x 3 moduly, takže rozmer aktívnej časti displeja je 96 x 32 cm a celkový rozmer 100 x 36 cm. Vzhľadom na svietivosť diód, ktorá sa pri jednofarebnom displeji blíži úrovni 5000 cd, je pri výške znaku cca 30cm možnosť pozorovať text až na vzdialenosť stovky metrov. V prípade reklamného textu je vhodnejšie použitie monochromatických modulov (v červenej, zelenej, ale aj modrej, bielej, či žltej farbe.). V prípade použitia grafiky sa využívajú tzv. full color moduly. Ich svietivosť je však nižšia. Uvedené LED displeje sú pri optimálnom rozmere i hmotnosti vhodné pre menšie i stredné prevádzky a to pre vonkajšie i vnútorné použitie. Displeje majú veľmi veľkú internú pamäť. K osobnému počítaču sa pri programovaní pripájajú cez sériový resp. USB port. 

Program pre zadávanie textu alebo grafiky do našich displejov je bezplatný!

Firma INCA k 31.1. pozastavila svoju činnosť !
Obchodnú časť preberá firma COMPEX DATA s.r.o.

Naše referencie
VW.jpg
KIA.jpg
LBA.jpg
BONUL.jpg
ASP.jpg
EMM.jpg
bottom of page