top of page

Tlačiareň DTC1250e - tlačiareň pre priamu potlač kariet

   Pre budúce zdokonalenie technickej úrovne vašej firmy ponúka tlačiareň DTC1250e voliteľné moduly, ktoré je možné vstavať priamo na mieste inštalácie tlačiarne: WiFi príslušenstvo pre tlačiarne vybavené rozhraním Ethernet umožňujúcim tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek.

   Voliteľný kodér kariet typu iCLASS SE® zaisťujúcí kompatibilitu tlačiarne s ekosystémom zabezpečenia identity korporácie HID. Táto kompatibilita zahrňuje možnosť programovania dát HID systému PACS (systému riadenia fyzického prístupu) v tlačiarni. Kodér pridáva k vášmu identifikačnému programu ďalšiu vrstvu zabezpečenia, resp. umožňuje  spracovávať dáta SIO objektu (objektu zabezpečujúceho identitu), čím se tlačiareň stáva koncovým bodom platformy dôvěryhodnej identity (TIP) korporácie HID Global.

Moduly pre kódovánie technologických kariet kódujú dáta pre karty typu proximity, kontaktné a/alebo bezkontaktné technologické karty, ako napríklad karty typu iCLASS SE® a MIFARE®, ktoré sú určené na riadenie prístupu alebo iné aplikácie.

     Komplexnosť použitia tlačiarne DTC1250e s možnosťou doplnenia prídavnými modulmi vyzdvihuje jej vysoké úžitkové vlastnosti paralelne s jej veľmi dobrou cenou, ktorá je zvýraznená aj dobrými cenami spotrebného materiálu.

Štandardný výkon

Tlačiareň je určená pre organizácie vyžadujúce každodennú a spoľahlivú potlač stredných objemov kariet. Je prakticky bezúdržbová a zároveň dosahuje vysokú rýchlosť potlače. Napriek veľmi priaznivej cene umožňuje potlač kariet až po ich okraj vo veľmi vysokej kvalite tlače.

 

Komplexná kontrola, flexibilita a zabezpečenie

Do tlačiarne môže byť vstavaný voliteľný kodér iiCLASS SE® (súčasť platformy otvoreného kódovania iCLASS SE) so všetkými jeho funkciami, čo umožňuje vytvárať, kódovať (čítať/zapisovať) a od začiatku až do konca vykonávať správu zabezpečených dokladov. Môžete priamo na mieste perzonalizovať identifikačné preukazy a potom ich naprogramovať tak, aby boli funkčné s vašim systémom riadenia fyzického prístupu (PACS), čím sa zjednoduší váš postup objednávania, správy zásob a vydávania kariet.

 

Doplnkové jednotky

Modulárna konštrukcia umožňuje doplniť tlačiareň o modul obojstrannej potlače. Výhodou je aj možnosť použitia tlačovej kazety s univerzálnou a samostatne vymeniteľnou páskou (typu ECO).

 

Maximálna ochrana

Dáta sú do tlačiarne posielané pomocou zabezpečeného kódovania typu AES-256 a až v nej sú následne dekódované pre tlač. Tlačiareň DTC1250e je možné použiť aj pre potlač prepisovacích kariet s možnosťou ich prípadného neskoršieho vymazania.

  • Univerzálnosť tlačiarne DTC1250e je výborná. Je vybavená spoľahlivým tlačovým zariadením a vhodná  pre tlač stredných objemov kariet, pričom poskytuje mimoriadnu rýchlosť potlače (momentálny najvyššiu vo svojej triede!), výkonnosť a univerzálnosť.

  • Intuitívna konštrukcia napriek absencii displeja poskytuje nepretržité informácie o stave tlače pomocou tlačítok, ktoré ho indikujúcich zmenou svojej farby.

  • Tlačiareň DTC1250e kombinuje vysokú úroveň zabezpečenia a komfort tak, aby zlepšila tlač podľa vašich potrieb.

  • Tlač je možná v širokom rozsahu typov kariet s hrúbkami od iba 0,229m až po hrúbky okolo 1 mm.lačiareň je zhotovená technológiou Genuine HID a je schopná spolupracovať s ostatnými výrobkami podobného typu

  • Vďaka zakomponovanému rozhraniu USB, Ethernet a navyše aj WiFi  je tlačiareň ľahko začleniteľná do stávajúcej IT infrastruktury, čo umožňuje realizovať centralizovaný alebo vzdialený výdaj identifikačných kariet.

  • Diagnostický program FARGO Workbench™ zjednodušuje údržbu tlačiarne a dáva aj informácie o stave jednotlivých jej komponentov i type interného firmware a jeho aktuálnej verzie

  • Integrovaný programový nástroj SWIFT ID zaisťuje organizovanú tlač grafiky a datifikáciu tlačených kariet.

  • Súčasťou komplexného vybavenia tlačiarne DTC1250e je aj voliteľný kodér čipových kariet  iCLASS SE s kompatibilitou so systémom fy HID typu PACS, čo zvyšuje jej univerzálnosť.

bottom of page