top of page

Vážení spolumysliaci!

 

 

Vieme, že máte dosť svojich starostí a väčšinu času strávite zháňaním zbytočností a vybavovaním nezmyselných požiadaviek zo strany našich dobromysliacich úradov. Niekedy sa však treba zastaviť a povedať si: "Žijem ja ešte vôbec?" Ak sa vám nakláňa odpoveď na túto otázku na stranu dobra, vedzte, že ešte žijete! A keďže ste stále tu, treba si aj občas oddýchnuť, zakrepčiť si alebo si aspoň z chuti zanadávať.  Chlieb a hry boli už oddávna to, čo nám dávalo silu. Hry sú našim dávnym sprievodcom!  

Kto rád súťaží v športe, dovoľujeme si ho odkázať na všetky tie životu nebezpečné pokusy behania, skákania, spúšťania sa na drevených a iných doskách, či naháňania sa za guľatým čudom. 

Keď sa chcete dostať z bodu a do bodu B, tak použite auto. Alebo aspoň elektrobicykel. Ak chcete konečne dobehnúť tú loptu, tak si hneď zoberte a neposúvajte ju ešte niekomu inému! Aj keď ste možno charitatívne založení! Súťažiť sa dá aj bez športu. Veď predsa chcete vždy vedieť, kto je najlepší!                                   My sa už ale nepotrebujeme presviedčať, kto je tu najlepší. My to už vieme! 

Tak načo vymýšľať!  Chápeme, niekedy si treba pohladiť aj svoje ego a povedať si: “Ja som najlepší!”

Rozhodli sme sa  takýmto snahám už nebrániť. Buďte najlepší.  Buďte ako my!

Dlho sme rozmýšľali, ako vám ulahodiť aj v tomto odvetví entrtejmentu.  Skúste to aj so svojim mozgom!              

Otázky typu “Tečie Dunaj?” alebo “Stojí vysoká divá Poľana?” tu už pravdepodobne boli, takže by sme nimi iba urážali váš jemnocit. Preto sme skúsili ísť na to inakšie:

                                                         

Zavádzame súťažnú samoobsluhu!  Stačí, keď si sami zvolíte obor, v ktorom chcete súťažiť a sami si i zvolíte otázku. Rovnako si ju aj sami vyhodnotíte. A uvidíte, aký budete mať pri tom dobrý pocit! Bez zbytočného stresu a urážlivých poznámok nežičlivcov z vášho okolia.

 

Pohoda, nie?

 

Iba ak by ste si v niečom chceli  ozaj potrápiť hlavičky či iné bezvýznamné orgány! Možno by ste radi prispieť svojou troškou do mlyna alebo podobného potravinárskeho podniku. Veď sa ozvite. Zahoďte svoj prirodzený ostych, ktorý vás núti skrývať sa v tmavých kútoch svojho domova!

 

Hľadáme napríklad dobré heslo mesiaca!

Alebo dobré heslo do nášho slovníka!

 

Tak do toho, priatelia!

 

Dnes je:  29. január

Meniny má:    Gašpar

 

Vkladal Gašpar

maltu do špár,

keby nemal špáry v ose,

špáral by sa isto v nose...

Horúce pero

Heslo mesiaca

Usmievaj sa, čo ti iné ostáva...

Ak sa chcete vyjadriť

Na zamyslenie

Odoslané!

bottom of page